Money Grow On Trees

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 22 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Nutty Apps
Çocuklara uygun olarak üretilen bu oyunu hemen indirin ve oynamaya başlayın.

 Çocukların hayal dünyasını geliştirecek olan bu oyunda ağaçta para yetişmekte. Bu oyunun asıl amacı ağaçların korunması ve iyi bakılması. Bu yüzden ağaçta para yetiştiren çocuklar ağacın bakımı ile ilgilenmek zorunda olacaklar. Bu sayede ağacın önemini ve değerini daha iyi anlayacaklar. Çoğu anne ve babanın sevdiği onayladığı bu mükemmel oyun çocukların gelişimini önemsemekte. Değişik bir kurguya sahip olan bu oyun ile çocuklar zamanı hem eğlenceli geçirecekler hem de faydalı bilgiler edinecekler.

 Ağacı suladıkça, bakımını yaptıkça ve düzenli şekilde budadıkça ağaç para vermeye başlayacak. Çocukların bu görevi düzenli yapması halinde ağaç çok daha fazla para verecek. Böylece çocuklar bu para ile oyunda satın almak istedikleri her şeyi kolaylıkla satın alabilecekler. Değişik bir konusu olan bu oyun çocukların gelişimini de desteklemekte.

 Birbirinden farklı özelliklere sahip olan bu mükemmel oyun ile zaman çok daha hızlı geçecek. Siz de bu mükemmel oyuna çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu oyun tamamen ücretsizdir. Bu harika özellikleri olan oyunu hiçbir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. 

Money Grow On Trees indir